ورود به سیستم

تورهای آموزشی

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 3

کل بازدید : 3220

دپارتمان استعدادیابی فردی

 

دپارتمان استعدادیابی فردی

استعداد از ویژگی‌های منحصر به‌فرد هر انسان است. (Talent, Aptitude, Gift & Natural Ability) این ویژگی ذاتی انسان‌ها نقش اساسی در رشد آنها دارد و به گفته گوته دانشمند آلمانی "هر انسان با استعدادهای خاص به دنیا می‌آید که برای رشد و شکوفایی خود باید آن را شناسایی و بکار ببندد." البته بعضی از انسان‌ها بیش از یک استعداد ویژه دارند که به آنها یک و "چند استعدادی" یا "Multi Talent" می‌گوییم. لازم به ذکر است انسان استعدادهای اصلی زیادی دارد اما از بین آنها یک و نهایتاً سه مورد استعداد ویژه بوده است و هدف از استعدادیابی تشخیص استعداد ویژه و همینطور تعیین سایر استعداد می‌باشد. در حالت کلی استعدادهای یک فرد عبارتند از استعداد علمی، استعداد هنری و استعداد ورزشی که بر اساس این سه مورد، شغل‌یابی فرد انجام می‌پذیرد.

دپارتمان استعدادیابی مرکز متانا با روش منحصر به فرد و کاملاً علمی و استاندارد به استعدادیابی افراد از 5 سالگی تا 75 سالگی می‌پردازد و برای هر مقطع یا گروه  مخاطب پکیج خاص را طراحی نموده است. این پکیج‌ها عبارتند از:

 

پکیج استعدادیابی

نونهالان

پژوهشگران و نوآوران

کودکان

کارآفرینان

نوجوانان

بزرگسالان

کنکوری‌ها

بازنشسته‌ها

دانشجویان کارشناسی

استعدادیابی ورزشی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی

استعدادیابی هنری

سازمانی

استعدادیابی مخترعان

 

حتما می‌پرسید خوب حالا با استعداد کشف شده چه باید کرد؟ به مجموعه گام‌هایی که در راستای رشد و بالندگی استعدادها انجام می‌پذیرد، استعداد پروری گفته می‌شود که شامل کارگاه‌های اندیشه ورزی، استراتژی محوری، کلوپ‌های استعدادپروری شامل نویسندگی، سخنوری، خلاقیت، تقویت حافظه و ... می‌باشد. در واقع استعداد کشف شده می‌بایست در پروسه رشد قرار گیرد و سپس به بهره‌برداری شغلی یا غیرشغلی برسد.


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh